İtiraf ediyorum…

0 Posted by - 20 November 2010 - O OLDU BU OLDU

01

* Timuçin Esen’in halen kayıtları devam eden ve aralık ortası çıkacak yeni albümünü dinlemek için sabırsızlanıyorum.
* Mor ve Ötesi’nin İngilizce şarkısı “My Loveliest Mistake” son zamanlarda dinlediğim en iyi “dans-rock” parçası olabilir. Ama yurtdışında başarı sağlar mı bilmem.
* Bu bayramda televizyon dışında hiçbir yerde kan görmedim.
* Bir DJ’in en zor anı ertesi sabah kalktığı anmış. Şu his hasıl oluyor: “O son şarkıyı çalmayacaktık abi…”
* Mahsun Kırmızıgül’ün “New York’ta Beş Minare” filminin fragmanlarını gördükçe aklıma yedi yıl önce Chevy Chase’in oynadığı “New York’ta Bir Morning” adındaki Cola Turka reklamı geliyor.

4 Comments

 • Ouz Mehmet 20 November 2010 - 16:31 Reply

  mvö ‘nin parçası gerçekten çok güzel olmuş, ska kokuyor. Klibide bir harika olmuş 360 Derece tekniği filan diyordu Burak TRT’de, merak ettim izledim, gerçekten süper bir klip olmuş.

  Merak edenler için;
  http://www.doritoslatenight.com/

  Bu da klibin geniş hali;
  http://www.youtube.com/watch?v=YcnQZdNtNWo

  Düzetlme: ”Loveliest Mistake”

 • yasemin 20 November 2010 - 22:16 Reply

  Timuçin Esenin albümünün çıkış tarihi demek belirlendi. İlk sizden duyduğumuzdan beri ‘sabırsızlıkla’ bekliyorduk. Belki biraz bilgi verebilirsiniz, kendi besteleri mi, kendi sözleri mi, Türkçe mi, vs… Sinema filmi, televizyon dizisi, tiyatro sahnesi derken büyük bir beğeni ile izlediğimiz, epeydir çok özlediğimiz Timuçin Esen’i en az bildiğimiz yönüyle tekrar tanıyacağız. Bu konudaki haberlerinizin takipçisiyiz.

 • Banu 20 November 2010 - 22:50 Reply

  Timuçin’in albümü nihayet çıkıyor,artık bu yıl çıkmaz diyordum!
  Haber buradan çıkınca doğruluğu benim için kesinleşti,tadından yenmez bir haber benim için.Pek keyif aldım,fakat zamanlama konusunda doğrumu diye şüphelerim olsada,Aralık 15!! Yılbaşı albümü olacak, ticari kaygı taşımayan bir albüm diye düşünüyorum….
  Ve Türkçe bir albüm olması ayrıca aklıma takılıyor.Fakat Timuçin Esen yaptığı işlerde çok titiz olunca başarı kaçınılmaz olacaktır ve uzun süre
  dinlenecek bir albüm olacak demekten kendimi alamıyorum…
  Haberlerini direk buradan takip ediyorum,bende itiraf ediyorum::)))

 • Leyla 20 November 2010 - 23:27 Reply

  yok ben artik Timucin’in bu albumu sadece es dost ve arkadas cevresine dinletmek icin yaptigina inaniyorum.o derece umutsuzum artik.bu gune kadar bu kacinci tarih belirleme,kacinci erteleme.kacinci sevincimizin kursagimizda kalmasi ve hayalkirikligimiz.artik albumu almak icin muzik marketlere gidecek guc bile kalmadi bircogumuzda o kadar yere yapismis durumdayiz.en son ekim sonu o kadar kesinlesmisken birkez daha aldigimiz erteleme haberinden sonra bu haldeyiz.biz Timucin’i yakindan takip ettigimiz icin albumle ilgili bircok seyi de biliyoruz.ne zaman bittigini,seri konser tarihlerinin bile belirlendigini,albumun masteringinin Amerika’da Howie Weinberg tarafindan yapildigini,album kayitlarinin Turkiye’nin en harika studyosu Babajim’de gerceklestigini,studyo acilir acilmaz kullanan ilk sanatci oldugunu ve dunyaca taninmis muzisyen Erdem Helvacioglu’nun produktorlugunu yaptigini biliyoruz.cok kaliteli ve cok heyecan verici bir rock album oldugunu da.ama artik daha fazla hayalkirikligi yasamak istemiyorum.album ne zaman elime gecer ancak o zaman inanicagim.

 • Leave a reply