İtiraf ediyorum…

0 Posted by - 30 March 2011 - O OLDU BU OLDU

Işın Karaca: "Çevreciyim, yazışmalarımı e-mail ile yapıyorum."

*“O da bir yeşil” patlangacıyla gazeteye konuşan Işın Karaca’nın demecini okuyunca “çevreci olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı” diye düşündüm. Şöyle demiş Karaca: “Yazışmalarımı mail’le yapıyorum.” Bundan sonra ben de mektubu, papirüsü, dumanı, güvercini bırakıyorum ve çevreci oluyorum arkadaş…
*Türk Hava Yolları’nın artık gerçekten belli standartları olduğunu yeni fark ettim. Seçeneklerden
“et” olan istendiğinde hep “Kalmadı tavuk var” yanıtı standart. Gazetelerden Milliyet istendiğinde hep “yalnız o kalmadı Hürriyet var” standart. İçeceklerden Coca-Cola Zero istenince “yalnız diet olarak var” standart.
*Rebecca Black’in internet fenomeni olan “Friday” isimli şarkısını sevmeye başladım. (Hele Youtube’daki sahte Bob Dylan cover’ı yok mu…)
*Maroon 5’ı Londra’da stüdyoda izlemeye gitmeden önce pek de tanımıyordum. İyi müzisyen olduklarını gördüm, dinleyeyim dedim. Siz de benim gibi yeni ilgilenmeye niyetliyseniz 2010 albümleri “Hands All Over” fena bir başlangıç değil.

3 Comments

 • glossa 30 March 2011 - 20:28 Reply

  Efenim, diğer itiraflarınıza katılmakla birlikte thy ile ilgili bir kelam edeyim. Bir kabin memuru olarak genelde tavuğun önce bittiğine şahit oldum ve hep “tavuk bitti maalesef et var” dedim ama demek ki tersi de oluyormuş, Milliyet için de aynı durum geçerli 🙂 (Bir tüyo vereyim, biletinizi en arka veya en ön koltuklardan alırsanız seçenekler henüz tükenmemiş olur, malum önden ve arkadan iki troley çıkılınca ortada oturanlara seçenek kalmayabiliyor.) Ve evet Coca Cola Zero’muz yok maalesef, isteyene Light öneriyoruz. Bir uçuşumda denk gelirseniz sizin için et ve Milliyet ayıracağım, söz 🙂

  • Mehmet Tez 30 March 2011 - 21:34 Reply

   Bundan sonra milliyet ve et buldum mu thy’de soyle bir bakinirim etrafa tanidik var mi diye…

 • efe can kudu 02 April 2011 - 10:25 Reply

  yazışmaların sms yoluyla yapılmasına istinaden hareketle verilen bir demeç sanırım. ama elbette ki bu vermiş olduğu komik görüntüyü sarsmayacak nitelikte basit bir detay.

 • Leave a reply