İtiraf ediyorum…

0 Posted by - 12 August 2012 - O OLDU BU OLDU


* Rihanna’nın, Nivea’nın yüzü olmaya devam etmek için “fazla seksi” bulunduğu haberlerini okuyunca, birinin bir şey için “fazla seksi” bulunması iyi bir şey mi, kötü bir şey mi düşündüm düşündüm, çözemedim.

* “Boğaz’a karşı yemek keyfi” sunan restoranların çoğunun tırışka, buna karşılık hiçbir manzara sunmayanların şahane olabildiğini geç keşfettim. (bkz. Boğaz aldatmacası)
* “The Newsroom”a fena halde kafayı takmış bulunuyorum. Haberler, basın, televizyon dünyası ve yayıncılık ilgi alanınızdaysa izleyin bence bu diziyi…
* Geçen hafta Facebook’a kedi fotoğrafı koydum. Evet yaptım. Devamında Instagramlı minstagramlı tarafından denize batmış ayak, havuz kenarında ayak, bulut, sahil, dalga, tekne ve şaşkın bakan tepeden çekilmiş profil fotosu gelmesinden endişe ediyorum.
* Prensip olarak kapısında vale olan yere gitmiyorum. Ve konunun arabayla, valeyle ilgisi yok.
* Rob Sheffield’ı okumaya bayılıyorum. Kendisi bildiğim en iyi popüler kültür yazarı olabilir.
* Bu yazın şarkısı diye bir şarkının henüz çıkmamış olmasını hayırlı bir gelişme olarak görüyorum. Sıcak mıcak ama en azından kafamız şişmedi bu yaz.

3 Comments

 • cansu 12 August 2012 - 12:59 Reply

  nivea ‘masum’ veya ‘çocuksu’ yüzleri kullanıyor reklamlarında. marka, “touch and be touched” derken, dokunulmayı seksilikle değil de cildin saf bakımı ile ilişkilendiriyor. (yani durum böyle olmalı:)

  fotoğrafçı bir arkadaşım söylemişti: hem seksi hem masum olunamıyor.

 • ahmet 13 August 2012 - 06:36 Reply

  rihanna olmasın gerçekten. fazla sexy olmaya çalışan evet sorunu bu.

  cidden bu yazın şarkısı yok :s okuyunca farkettim.

 • duygu 01 September 2012 - 10:54 Reply

  bence riri yanii rihanna çok tatlı bir kız ve bende onun hem şarkılarına hem de kendisinin hayranıyım

 • Leave a reply