İTİRAF EDİYORUM…

0 Posted by - 06 May 2013 - O OLDU BU OLDU

* Tek bir “Özlem Tekin rock’çı oldu, metalci oldu, popçu oldu, inzivaya çekildi, inzivadan çıktı, rasta oldu, pardon olmamış” haberine daha gücümüz kalmadı. Kafamız karışıyor, pes ettik. Yeter ki Özlem Tekin huzuru bulsun.
* Serdar Ortaç’ın Türk gencine “Neden yerli sanatçılarımız dururken Justin Bieber dinliyorsunuz, bu yabancı hayranlığını anlamıyorum” diye atar yapması, bir münasebetsizin “Kardeşim milyonlarca Türk kızı varken neden İrlandalı sevgilin var” demesi kadar abes. Bazı şeylerde yerli yabancı ayrımı olmaz. Bırakın kim ne istiyorsa dinlesin, kıskanmayın kompleks yapmayın.
* Lucca – Huqqa muhabbeti fena baydı. Al birini vur ötekine…
* Türkiye’den girilmesi engelli Rolling Stone’un web istesi www.rollingstone.com’un yeniden ulaşılır olmasına pek sevindim. Girin tepe tepe faydalanın şahane site.
*Birkenstock terörü başladı. Arkadaşlar başka marka yok mu, başka terlik yok mu yeryüzünde Türke? (Kürde, Çerkeze, Laza, Gürcüye hatta…)
*Duyduğum en şahane kulis isteği şu: Tiesto 7 Haziran’daki konseri öncesinde backstage’de saç renkleri birbirinden farklı, boyları 1.80’in üzerinde dört kız hostes olmasını şart koşmuş. Bir diğeri de kulise girerken geçtiği odalarının ışıklarının kapalı olması. Kendisi açacakmış. Ciddi bunlar. Haydi hayırlısı.
*Uluslararası Caz Günü’nde gördüğüm en komik şey Cem Yılmaz ve çevresindeki ışıklı flaşlı gazeteci güruhunun “Cem bey Cem Bey” sesleriyle Topkapı Sarayı’nın bahçesinde yavaş yavaş uzaklaşarak gözden kaybolmasıydı. Dışarıdan böyle görünüyor.

6 Comments

 • Hüseyin 06 May 2013 - 16:16 Reply

  Özlem Tekin’in albümünü nasıl bulduğunuzu söyleseniz daha iyi olurdu sanki.

  • Mehmet Tez 06 May 2013 - 17:10 Reply

   Söylemesem daha iyi sanki…

   • Hüseyin 07 May 2013 - 17:44 Reply

    Keyfiniz bilir de, duymak isterdim ne düşündüğünüzü.

 • tarafremont 06 May 2013 - 16:28 Reply

  ben http://www.rollingstone.com‘un 2 ya da 3 yıldır süren Türkiye yasağının kalkmasında Thirty Seconds To Mars’ın parmağı olabilir mi, diye düşünüyorum ciddi ciddi. Up In The Air videosu çıktı oradan izleneceği duyuruldu, girdik baktık hala yasaklı, ardından ertesi gün site Türkiye’ye açıldı!

 • ihsan 07 May 2013 - 00:25 Reply

  Memhet bey, büyük ölçekli bir müzik dergisinin, türkçe olarak yeniden yayınlanması olasılıgı hiç mi yok?

  • Mehmet Tez 07 May 2013 - 10:34 Reply

   Bana kalırsa yok. Hele büyük ölçekli hiç yok.

  Leave a reply