James Hetfield seri katil Ted Bundy’nin peşinde

1 Posted by - 13 February 2018 - O OLDU BU OLDU

Metallica’nın 54 yaşındaki as adamı yeni bir kariyere göz kırpıyor ve Amerikalı seri katilin hayatın konu alan bir dokümanter film için kamera karşısına geçiyor.

“Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” adlı yapımda, 1975 yılında Bundy’yi tutuklayan Utah Otoyol Polisi Bob Hayward’ı canlandıracağı söylenen James Hetfield’ı projeye dahil eden yönetmen Joe Berlinger aynı zamanda Metallica’nın 2004 tarihli “Some Kind of Monster” belgeseline de imza atan isim olarak biliniyor.

Zac Efron’ın Ted Bundy’yi (yukarıda) oynadığı filmde ayrıca John Malkovich, Jim Parsons, Haley Joel Osment, Lily Collins, Angela Sarafyan ve Jeffrey Donovan gibi birçok farklı isim de rol alacak. Çekimleri hala devam eden Voltage Pictures yapımı filmin yıl sonuna doğru gösterime girmesi bekleniyor.

70’li yıllardaki sayısız cinayetin faili olarak açıklanan ve 1989 yılında idam edilmeden önce sadece 1974 ve 1978 arsındaki 30 cinayeti kabul eden Ted Bundy, mahkum edildiği tarihten sonra ABD tarihindeki en azılı seri katil olarak anılmıştı.

No comments

Leave a reply