JAY Z VE BEYONCE’NİN KONSER FİLMİ GELİYOR

0 Posted by - 11 July 2014 - KONSER, O OLDU BU OLDU

HBO, Jay-Z ve Beyonce’nin Paris’de vereceği 2 konseri filme çekme kararı aldı.

Jay-Z ve Beyonce’nin beraber performans sergilediği ABD ve Kanada turnesi “On the Run” tüm hızıyla devam ediyor. 26 Haziran’da başlayan turnede toplam 19 tane stat konseri verecek olan ikili daha sonra Paris’e geçecek ve Stade de France’da verecekleri 2 konser ile seriyi bitirecek.

12-13 Eylül tarihlerindeki Paris konserlerini filme alma kararı alan HBO’nun üst düzey yöneticisi Michael Lombardo, yapacakları konser çekimlerinin uzun yıllar unutulmayacak bir müzik olayı olacağını söyledi.

Jay-Z ve Beyonce’nin Paris konserlerinde, içlerinde ikilinin beraber söylediği “Drunk in Love”, “Love on Top” ve Jay-Z’nin yeniden remixini yaptığı Beyonce’nin “Partition” şarkısının da bulunduğu yaklaşık 40 şarkı kayda alınacak.

2 Comments

  • BEYONCE VE JAY Z’NİN “ON THE RUN” FİLMİNDEN İLK FRAGMAN GELDİ | hafifmuzik 18 August 2014 - 09:00 Reply

    […] olan filmden ilk görüntüler gelmeye başladı. Beyonce ve Jay Z’nin beraber çıktığı “On the Run” turnesini filme çeken HBO kanalının önceki gece yayınladığı fragmanda, Beyonce bir bar şarkıcısı […]

  • JAY-Z VE BEYONCE’NİN “BANG BANG” VİDEOSU YAYINLANDI | hafifmuzik 15 September 2014 - 19:16 Reply

    […] Jay-Z ve Beyonce’nin “On The Run” turunun son iki konseri olan Paris performanslarını konu alındığı uzun metrajlı bir konser-film de bu yıl bitmeden HBO tarafından yayınlanacak. […]

  • Leave a reply