Joe Perry hastaneye kaldırıldı

2 Posted by - 11 July 2016 - O OLDU BU OLDU

Aerosmith’in ve şu sıralarda da süper grup Hollywood Vampires’ın gitaristi olan 66 yaşındaki Perry dün gece New York – Cony Island gösterisi sırasında yere yığıldı.

Alice Cooper ve Johnny Depp ile oluşturduğu gösteri grubu Hollywood Vampires ile konserlere devam eden tecrübeli gitarist dün geceki gösteri başladıktan hemen sonra fenalaştı ve ilk önce baterinin durduğu platforma oturdu, ardından da arkaya doğru ilerleyerek yere yığıldı. Olaydan sonra sahhe arkasına taşınan ve şuuru kapalı halde ambulansla Brooklyn’deki bir hastaneye kaldırılan Perry’nin sağlık durumunu stabil olduğu, Alice Cooper’ın konserden sonra yaptığı açıklamayla öğrenildi.

“Perry’nin ailesi yanında ve şu an hastanede dinleniyor” diye ekleyen Cooper, yaşanan sağlık sorunu hakkında ayrıntılı bilgi vermedi.

Geçen yıl Alice Cooper’ın liderliğinde sadece sahne performansları için oluşturulan Hollywood Wampires ile yaklaşık bir yıldır turnede olan ve Aerosmith ile 45 yıllık geçmişi olan Perry, grubun dağılma kararı hakkında Steven Tyler ile de fikir ayrılıkları yaşıyordu.

No comments

Leave a reply