Judas Priest’in yeni konser albümü yayınlandı

0 Posted by - 18 August 2009 - O OLDU BU OLDU

download

Az önce haber merkezimize düşen bir haberi sizinle paylaşıyoruz (bu çok hoşuma gidiyor, son dakika heyecanı…)

Judas Priest’in live albümüyle ilgili gelen basın bülteni de aşağıda.

“Sony Music etiketiyle yayınlanan “A Touch of Evil – Live” albümünde; ülkemizde verdiği konserle büyük ilgi gören Judas Priest’in daha önce hiçbir albümde canlı kayıtları yer almamış olan, efsaneleşmiş şarkıları yer alıyor: “Riding on the Wind” , “Beyond the Realms of Death” , “Dissident Aggressor”, “A Touch of Evil” , “Eat Me Alive,” ve kapanışta ise “Painkiller” bu albümde! Albüm, Judas Priest’in 2008’de ülkemizde de yayınlanmış olan 2 CD’lik konsept albümü“Nostradamus”dan bu yana çıkardığı ilk canlı albüm olma özelliğini taşıyor.

Judas Priest’in 2005 ve 2008 dünya turnesi sırasında Martin Walker ve Brian Thorene tarafından kaydedilen albümünün prodüktörlüğünü ise; 1988’den beri ilk kez Judas ile albüm kaydetmiş olan Tom Allom ve grup üyeleri üstleniyor. Allom daha önce; Judas Priest’in dünyaca ünlü bir metal grubu olarak tanınmasını sağlayan sağlayan “Unleashed In The East”, “British Steel” ve “Screaming for Vengeance” gibi albümlerde grupla birlikte çalışmıştı.

Vokalde Rob Halford, gitarlarda Glenn Tipton ve KK Downing, basta Ian Hill ve davulda Scott Travis ile efsaneleşmiş Judas konser heyecanını siz de tadacaksınız!”

No comments

Leave a reply