Justin Bieber Müslümanları “cool” bulduğu için düşman ilan edildi!

0 Posted by - 02 January 2011 - O OLDU BU OLDU

justinbieber

Şok şok şok, değil mi? İnsan ne alaka diyor. Haber Slate’de yer alıyor. Meğer işin aslı şuymuş. Birtakım hinoğlu hinler, bir takım medeniyet çatışması yaratmak isteyen yezidler Justin Bieber ile aspar bir röportaj yapıp basına vermişler.

Bu röportajda Bieber “Valla benim geldiğim yer olan Kanada’da özgürlük var. Bırakın Müslümanlar Manhattan’a camii yapsın, bu ne tutuculuk” demiş.

Ayrıca Müslümanları çok cool bulduğunu da ifade etmiş…

Tabii haberin bizim zaytung kafasında celebjihad.com adlı bir sitede yayımlandığını ve bunun makara kukara olduğunu anlamamış kimse.

İnternet insanları aptallaştırıyor denirdi de inanmazdık.

Hakikaten okuduğunu şaka diye anlamayıp ortalığı birbirine katanlar her yerde varmış demek ki.

Slate.com

2 Comments

  • Tweets that mention Justin Bieber Müslümanları “cool” bulduğu için düşman ilan edildi! | hafifmuzik — Topsy.com 03 January 2011 - 00:10 Reply

    […] This post was mentioned on Twitter by Armağan Civelek. Armağan Civelek said: Justin Bieber Müslümanları "cool" bulduğu için düşman ilan edildi! – http://hafifmuzik.org/?p=11697 Ahah, bu çok iyiymiş 😀 […]

  • Çetin Cem 04 January 2011 - 12:47 Reply

    bu sabah (abd’ye göre akşam tabii) alman death grubu heaven shall burn twitter’da trending topics’e girmişti. hıristiyanlar da coşmuştu tabii “aman olur mu öyle şey” diye. onlar tepki gösterdikçe heaven shall burn daha da yükseldi tabii. bre yezidler!

  • Leave a reply