KABATAŞ’TA OLAN BİTEN BUYMUŞ!

0 Posted by - 14 February 2014 - O OLDU BU OLDU

Saat 19:42: Polis raporuna göre Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelini kameranın görüş açısına giriyor. Elinde bebek arabası, arabada da bebeği var. Genç kadın Kabataş tramvay durağının karşısındaki kaldırıma geçiyor, ve eşini beklemeye başlıyor.

Saat 19:43: Zehra Develioğlu’nun yanından 8-10 kişilik bir grup geçiyor. Bir hareketlenme yok. Kalabalık, kısa süre içinde genç kadının yanından uzaklaşıyor. Çevrede de olağandışı bir hareketlilik gözlenmiyor.

19:48: 10-15 kişilik bir başka kaldırımdan geçiyor. Develioğlu’nun yanında 30 saniye kadar duraklıyorlar. Polise göre burada söz dalaşından dolayı bir hareketlilik oluyor. Grup 19.50’de görüntüden uzaklaşıyor. Çevrede yine bir olağanüstülük gözlenmiyor. Kabataş iskelesinin güvenlik görevlileri de normal işlerine devam ediyor. Genç kadın, 19:48-19:58 arası kaldırımda sabit olarak bekliyor. Çevrede de her şey olağan seyrinde.

19:58: Zehra Develioğlu’nun eşi geliyor ve ikisi birlikte yolun karşısına geçiyorlar. 54 saniye sonra da, kameranın görüş açısından çıkıyorlar.
(Radikal’in haberi…)

Meğer hepsi yalanmış, iftiraymış…

Bir Mobbing yazısı.

No comments

Leave a reply