KANYE WEST’TEN BECK’E: “O GRAMMY BEYONCE’NİN HAKKIYDI!”

0 Posted by - 09 February 2015 - O OLDU BU OLDU

Geçtiğimiz Pazar gecesi gerçekleşen Grammy ödül töreninde jürinin kararlarından memnun olmayanlar da vardı

Törende, Beyoncé’nin de aday olduğu yılın en iyi albümü kategorisinde ödüle layık görülen Beck, ödülünü almak için sahneye çıktığı sırada sahneye fırlayan Kanye West herkesin şaşkın bakışları arasında Beck’in teşekkür konuşmasını engellemek istedi. Tepkisinden son anda vazgeçen West sonra da kızgın bir şekilde sahneden indi.

Tören bittikten sonra açıklama yapan Kanye West, “Eğer gerçek sanatçılar geri gelsin istiyorlarsa bizimle oynamaktan vazgeçecekler. Beck gerçek sanata saygı göstermeli ve o ödülü getirip Beyonce’ye teslim etmeli” diye konuştu.

Olaydan sonra Us Weekly‘ye kısa bir açıklama yapan Beck ise, “Sahneye fırladığında çok şaşırdım. O an herkesten daha çok sahnede olmak istiyor gibiydi” dedi. West’in yaptığı açıklama ile ilgili olarak da, “Kendisi son beş yılda kaç tane muhteşem kayıt yapmış ama… Değil mi?” diye konuşan Beck, “Tabii ki ödülü Beyoncé kazanmalıydı. O koskoca Beyoncé…” diye de tepkisini dile getirdi.

Kanye West daha önce de benzer bir çıkışı 2009 yılında MTV Video Müzik ödülleri sırasında Taylor Swift’e yapmıştı.

2 Comments

  • ahmd 10 February 2015 - 19:49 Reply

    Bu adam mal.

  • ARCADE FIRE’DAN WIN BUTLER BECK VE KANYE WEST’İ BİR MASH-UP’TA BULUŞTURDU | Hafif Müzik 17 February 2015 - 13:57 Reply

    […] DJ Windows 98 isimli soundcloud hesabından paylaştığı mash-up eski bir çalışma mı, yoksa Grammy vakasından sonra mı yapıldı bilemiyoruz. Ancak, tam yerinde tam zamanında paylaşıma açıldığı bir […]

  • Leave a reply