Kevin Parker yoldaki Tame Impala albümü için konuştu

0 Posted by - 23 July 2018 - O OLDU BU OLDU

Gelişi daha dün gibi hatırlanan fakat üzerinden koca bir üç yıl geçen 2015 tarihli Currents’ın muhtemelen gelecek yıl bir kardeşi daha olacak. Haber doğrudan Kevin Parker’dan.

2017 konserler ve festivaller açısından Tame Impala’nın dinlenme yılı oldu derken bu yıl daha da içine kapanan Avustralyalı ekip aslında yeni bir albümün yaratım evrelerini yaşıyor olabilir. Beats 1’da Matt Wilkinson’ın programına konuk olan Kevin Parker, SZA, Mark Ronson ve Kanye West ile olan ortak çalışmalarından bahsettikten sonra söz Tame Impala’ya geldi ve konserlerde yeni parçalar çalmayı özlediğini söyleyen Parker, “En geç gelecek yaz yeni bir albüm gelmezse hayal kırıklığına uğrayacağım” diyerek duygularını ifade etti.

Sözlerine “Currents’tan parçalar çalmayı seviyorum, Lonerism’den çalmayı da çok seviyorum ama yeni bir şarkı çaldığımızda seyirciden yansıyan o ilk tepkileri görmeyi özledim” diye devam eden Avustralyalı müzisyen çalışmaların ne aşamada olduğundan ise bahsetmedi.

Yaklaşık bir yıldır sahneden uzak olan Tame Impala uzun süre sonra ilk defa Madrid’deki Mad Cool Festivali’nde sahneye çıkmıştı. Konserden görüntüler izlemek isteyenler için link burada.

No comments

Leave a reply