Kirk Hammett solo projeye mi hazırlanıyor?

0 Posted by - 27 September 2018 - O OLDU BU OLDU

Metallica ile oldukça uzun bir yol alan ve 17 yaşında başladığı profesyonel kariyeri boyunca gelmiş geçmiş en iyi metal gitaristleri arasında gösterilen Amerikalı müzisyen yepyeni ufuklara yelken açmaktan bahsediyor.

MEHMET TEZ’İN KIRK HAMMETT İLE YAPTIĞI RÖPORTAJI: “TÜRKİYE BİZİ İYİ TANIYOR”

Hammett dün Metal Hammer’da yayınlanan röportajında Metallica ile daha yapacak çok işi olduğunu fakat bir gün duyguları değiştiğinde çok farklı bir solo çalışma ile seyirci karşısında olacağını söyledi. Köşede biriktirdiği birçok parça olduğunu fakat bunların asla Metallica tarzı şeyler olmadığını söyleyen Hammett, metal müzikle hiç alakası olmayan çalışmaların dinleyenleri oldukça şaşırtacağını da sözlerine ekledi.

Kasım ayında ikinci yaşını kutlayacak olan “Hardwired… to Self-Destruct” için çıkılan turnede Metallica ile birlikte yollarda olan 55 yaşındaki Kirk Hammett, önümüzdeki yıl Eylül ayına kadar da yine sahnede olacak. Hafta başında açıklanan 2018-2019 turne programına göre Metallica Kuzey Amerika’da tek başına, Avrupa’da ise Ghost ile birlikte turlayacak. Konser duraklarını merak edenler için link burada.

No comments

Leave a reply