Korn’un dubstep albümünü merak edenler buraya!

0 Posted by - 01 December 2011 - O OLDU BU OLDU

KoЯn‘un Skrillex, Excision ve Noisia gibi dubstep ortamlarının tanınmış isimleriyle çalıştığı yeni albümü “The Path Of Totality” baştan sona dinlenebiliyor artık. Daha önce iki şarkısını dinleme şansını bulduğumuz bu “deneme”yi merak edenleri hızla şuraya alalım.

1 Comment

 • doruk 02 December 2011 - 00:43 Reply

  Korn hayatımdaki en önemli gruplardan bir tanesi tartışmasız. Orta okul’daki çılgın zamanlarımda aldığım Issues’da hayatımda aldığım ilk cd’dir.

  Bana müziği sevdiren bi Metallica bide bu adamlardı. “Head” i idol benimseyip gitar çalmak check. Grup kurmak check. Kerrang’dan Korn fotolarını kesip duvarıma yapıştırmak check. Fanlığımın zirve yaptığı dönemlerde annemin bana sormadan “Doruk, Rock n Coke biletini aldım çünkü Korn geliyormuş” demesi (o dönem head gruptan ayrılmış ve kendisini isa ilan etmişti) check.

  Issues’dan sonra Untouchables’ı da baya sevmiştim, Çıkış parçaları Here To Stay dışında birçok harika parça barındırıodu bu albüm ama yine de önceki 4 albümü aratmıyor değildi.

  Untouchables’dan sonra yayınladıkları Take a look in the mirror ise “biz değişmeye başadık” mesajını veriodu bence. Ayrıca David Silviera’nın da davul çaldığı son albümdü bu..

  See You On The Otherside’ı dinledim, Untitled’a da “şöyle bi baktım”. 2 si de benim bildiğim Korn değildi. Evet Fieldy’nin bass tonu hala öndeydi ve evet Jonathan’ın vokali hala eşsizdi Ama ruh yoktu hocam. Bu Korn değil, Korn elemanlarının yaptığı başka bir metal müzik projesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bişeye dönüşmüştü.

  Bundan bi kaç ay önce twitter da bi video ya denk geldim. Korn ve Skrillex kelimeleri aynı cümle de geçiodu. Olamaz dedim, yapmamış olsunlar lütfen. Link e tıkladım ve olmuştu.

  Hayır merak ediyorum paraları mı bitti? Bu adamların aileleri yok mu? Niye onlarla vakit geçirmiyorlar? Her grubun bi zamanı vardır diye düşünüyorum ve belli bi noktadan sonra saçmalamamaları gerekir. Niye zorluyorlar ki bu işi bu kadar?

  Hadi diyelim gündemde kalmak istiyorsunuz, Skrillex üzerinden mi prim yapıcaksınız? Ayrıca sorarım sana Jonathan başkan bu açıklama nedir: http://www.nme.com/news/korn/60668
  Naptın be abi…

  Benim için Korn, Take a Look In The Mirror ile bitti.

  Zaten youtube’da da “korn skrillex”, “korn blind” dan önce geldiği bi dünyada yaşıyorum.

 • Leave a reply