La Casa de Papel 3. sezon için çarklar dönmeye başladı. İşte ilk video!

1 Posted by - 25 October 2018 - O OLDU BU OLDU

Netflix’in İngilizce olmayan yapımları arasında en çok izlenen seri olan İspanyol dizisi büyük bir dönüş için çalışmaya başladı. Geçen sezon sonunda oldukça dramatik bir sahne ile veda eden Berlin’in (Pedro Alonso) de son sahnede görüldüğü fragman bugün yayına verildi.

Prodüksiyonu doğrudan Netflix ve Vancouver Media tarafından yapılan La Casa de Papel 3. sezon eski oyunculara yeni isimlerin katılmasıyla daha da hareketleniyor. Dizinin kadrosundaki Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Río), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Stockholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví) Juan Fernández (Colonel Prieto) ve Mario de la Rosa’nın (Suarez) yanı sıra Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) ve Rodrigo de la Serna (Mühendis) eklendi.

Dizinin tema müziği haline gelen Bella Ciao ile başlayan tanıtım videosunda yeni sezonun senaryo kitapçıkları ve oyuncuların uzun bir aradan sonra bir araya gelişi göze çarpıyor. (Yukarıda) Ortada henüz gösterim için bir tarih olmasa da daha önce yapılan açıklamalarda La Casa de Papel 3. sezonun biraz gecikmeyle de olsa 2019 yazında yayına gireceği duyurulmuştu.

No comments

Leave a reply