LANA DEL REY’İN YENİ ALBÜMÜNE MARK RONSON DESTEĞİ

0 Posted by - 08 April 2015 - O OLDU BU OLDU

Geçen yılki “Ultraviolence”tan sonra Lana Del Rey’in kariyerindeki dördüncü albüm olacak olan “Honeymoon”da Mark Ronson imzası da olacak.

Geçtiğimiz Ocak ayında duyurulan yeni albümün henüz ismi dışında fazla bir bilgi olmasa da, Del Rey’in elinde dokuz tane yeni şarkı olduğu biliniyor.

MarkRonsonInterview Magazine‘in Nisan sayısı için bir röportaj veren Mark Ronson Los Angeles’ta Lana Del Rey ile stüdyo çalışmaları yapacaklarını duyurdu ve “Onun elinde bazı şarkılar var ve benim aklımda da demo fikirler var. Eğer ortaya iyi birşeyler çıkacağına inanırsak ve eğer fikirlerimi beğenirse, işe bu noktadan başlayabiliriz” diye konuştu.

Ocak ayında albüm ile ilgili konuşan Lana Del Rey, “Honeymoon”un, “Ultraviolence”tan çok farklı bir tarzı olacağını söylemişti ve albümde Nina Simone’nin “Don’t Let Me Be Misunderstood” adlı şarkısının bir cover’ının da yer alması bekleniyor.

3 Comments

 • Make Metal 18 April 2015 - 05:46 Reply

  Hi it’s me, I amm also visiting this web site daily, this web
  page is truly good and the visitorrs are actually sharing nice thoughts.

 • LANA DEL REY’İN YENİ ALBÜMÜ “HONEYMOON” EYLÜL’DE GELİYOR | Hafif Müzik 25 May 2015 - 09:21 Reply

  […] tahmin edilen albüm için şimdiden iki video çekildiğini de ekleyen Lana Del Rey’in Mark Ronson ile birlikte çalıştığı Nisan ayında Ronson’ın bir röportajı sayesinde […]

 • LANA DEL REY’İN YENİ ALBÜMÜ “HONEYMOON” EYLÜL’DE GELİYOR | E-Muzik.NET 25 May 2015 - 11:01 Reply

  […] alacağı tahmin edilen albüm için şimdiden iki video çekildiğini de ekleyen Lana Del Rey’in Mark Ronson ile birlikte çalıştığı Nisan ayında Ronson’ın bir röportajı sayesinde […]

 • Leave a reply