Liam Gallagher modaya el attı

0 Posted by - 15 August 2009 - O OLDU BU OLDU

liam-gallagher-pretty-green1

Gallagher‘ların giyim tarzını beğenenlerden misiniz? Parkalar, polo tişörtler, ‘pide’ olarak tabir ettiğimiz ayakkabılar ve elbette ki biraderlerin meşhur fularımsı atkılarından bahsediyoruz. Eğer Gallagher tarzı jilet Mod stiline gönül verenlerdenseniz fakat aradığınızı da bir türlü bulamıyorsanız haberi dikkatlice okuyun.

Oasis’in arıza biraderi Liam Gallagher, Paul Weller’dan yadigar Mod aşkını kendi yorumuyla bir giyim markasına dönüştürmeye karar vermiş bir süre önce. Markasının adı Pretty Green. Bu isim de yine bir Paul Weller şarkısından geliyor, The Jam’in Sound Effects’inde yer alan aynı isimli şarkıdan yani. Bundan böyle tasarımcı olarak anılmak ya da bu sektörde isim yapmak gibi bir iddiası yokmuş Liam Gallagher’ın. “Ben olsam böyle giyerdim” ya da “şöyle bir tişört daha iyi giderdi” gibi standart arkadaş sohbetinden çıkmış kendi markasını yaratma fikri. İşin güzel tarafı, Liam’ın her biri “limited edition” olarak lanse edilen ürünlerine Paul Smith ya da benzeri “pahalı” İngiliz markaları gibi büyük paralar ödemek zorunda olmayışınız. Fiyatlar 25 – 90 pound arası gidip geliyor. Üstelik web sitesi üzerinden alışveriş yapılabiliyor. Dağıtım alanı ise sınırlı değil, “international”. http://new.prettygreen.com

2 Comments

  • Ipek 16 August 2009 - 06:18 Reply

    Fiyatlar bu tür kıyfatler için feci pahalı yahu. (Yani en azından bunu para için yapmadığını söyleyen birine göre pahalı diyelim.) Ürünlerin sadece erkekler için üretilmiş olması ise biz kadınları çılgına çevirmiş durumda! Liam twitter sayfasında yakında hem erkekler hem de kadınlar için yeni ürünler düşündüğünü söyledi, bekliyoruz! Ha bir de yıllardır Oasis’i bekliyoruz konser için, gelme ihtimalleri var mı acaba?

  • minimagic 19 August 2009 - 14:39 Reply

    hrhalde ben de o kadar para kazansaydim bu fiyatlara ucuz derdim, ama artik Liam herhalde eski günlerini unutmus ve paranin nasil kazanildigini da hatirlayamiyor.

  • Leave a reply