Madonna: “Dünyanın artık değişmesi lazım”

0 Posted by - 16 November 2015 - O OLDU BU OLDU

Cumartesi gecesi, yani Paris katliamından sadece bir gece sonra İsveç’in başkenti Stockholm’de sahneye çıkan Madonna, kendisini dinlemeye gelen seyircilere olayla ilgili hissettiklerini ve niye konseri iptal etmediğini anlattı.

Yaklaşık sekiz dakika süren konuşmasında, olayın ardından herkes gibi derin bir şok yaşadığını ve bütün gün, “Böyle bir felaketin ardından ben nasıl sahneye çıkıp şarkı söyleyerek dans ederim” diye düşündüğünü ifade eden 57 yaşındaki yıldız, daha sonra terörün de amacının bu olduğunu ve burada mutlu olmaya gelen insanları cezalandırmanın yanlış olacağını düşündüğünü söyledi.

madonna_isveç

Sadece Paris’te değil, dünyanın birçok farklı noktasında hergün benzer acılar yaşandığını anlatan Madonna, artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini fakat bunun yeni bir Başkan seçerek veya gidip başka insanları öldürerek olmayacağını, çözümün günlük hayattaki insan ilişkilerinde yattığını vurguladı.

Duygularını ifade ederken göz yaşlarını tutmakta zorlanan Madonna, konuşmasının sonunda herkesi bir dakikalık sessizliğe davet ederek hemen ardından, 1989 tarihli şarkısı “Like A Prayer”ı söylemeye başladı.

İşte o duygusal anlar:

No comments

Leave a reply