Mansur’un şovu!

0 Posted by - 02 November 2010 - O OLDU BU OLDU

31mlpaz-mehafis

Sevgili dostum Mansur Forutan basını ve köşe yazarlığını bıraktıktan sonra müziğe ve dijital medyaya yoğunlaştı. Selin Özavcı ve Doruk Tutku Tokçabalaban ile alternatif bilgi ve haber kaynağımız Bizibozmaz.com’u hayat geçirdikten sonra müzik işlerini de hızlandırdı. Hemen bir kenara yazın, tarih 4 Kasım, yer Şişhane’deki İKSV Salon. O gün orada ne olacak peki?
Mansur uzun süre müzik ile görselliği birleştiren etkileyici bir sahne şovu yapmayı planlıyordu. İşte o gün bu sahne şovunu izleyeceğiz. Şovun adı Journey. Mansur gitarda olacak. Ona Uğurcan Sezen (klavyeler/sampling), Can Fakıoğlu (davul) eşlik edecek. 3D ve 2D görsel şovu DGMND/görsel tasarım yani Elif Yalçıner, Nazlı Kaptan, Özgür Akbaba, Güneş Akyürek ve Can Fakıoğlu gerçekleştiriyor.
Dahası sürpriz, söylemeye yetkim yok. Ama hemen Mansur’un müzik projesinin çatısını oluşturan galaxymuzikevi.com adresine gidebilir ve orada yer alan aperetif tadındaki video’yu izleyebilirsiniz. Çok güzel bir şey bizi bekliyor. O gün orada olmaya bakın.

1 Comment

  • Tweets that mention Mansur’un şovu! – — Topsy.com 02 November 2010 - 18:02 Reply

    […] This post was mentioned on Twitter by Salon, Bengi Unsal, Aycan Aşkım, Yenal Bilgici, belmaugur and others. belmaugur said: RT @mehmettez: Mansur’un şovu! – http://hafifmuzik.org/?p=10559 […]

  • Leave a reply