METALLICA “KILL’EM ALL” VE “RIDE THE LIGHTNING”İ TEKRAR YAYINLAYACAK

0 Posted by - 31 October 2014 - O OLDU BU OLDU

Yaşlanan yıldızların eski albümlerini paket yapıp, tekrar yayınlama modasına Metallica da uydu.

Bir zamanların “Genç metalcileri” gelecek yıl piyasaya çıkacak yeni bir albüm paketi hazırlıyor ve 1983-1984 yıllarında Metallica’yı dünyaya tanıtan Kill’em All ve Ride the Lightning albümlerini tekrar yayınlıyor.

Hazırlanan paket için grup üyelerinin hayranlarından bir de isteği var. Elinde 1983 ve 84 yılına ait her hangi bir video, fotoğraf, bant kaydı veya afiş gibi basılı malzeme olan herkesin onlara ulaşmasını isteyen Metallica, duyuruyu yayınladığı resmi web sitesinde de bir email adresi yayınladı.

İlgilenen veya gruba malzeme göndermek isteyenler buradan gerekli bilgilere ulaşabilir.

2 Comments

 • TMR 31 October 2014 - 18:59 Reply

  Eskiden Master of Puppets’ın kaset versiyonu vardı bende.
  Orda Lars, davulu Danca “count in” ediyordu, bu arada stüdyo arka plan sesi duyuluyordu, bing bonglayan gitarlar falan, çok güzel bir ayrıntıydı.
  Sonra CD’de remaster etmişlerdi bu bölümler traşlanmıştı.
  Metallica Heavy Metal’in punk’u dur. Ne kadar temiz o kadar kötü. Tabii St. Anger denen çöp albüm boyu zangırdayan snare’de sınırı çekerim.
  Grupça geçmiş dönemlerine dönmek istiyorlarsa, black flag, diamond head gibi grupları tekrar dinlemeye başlayıp o kafayla stüdyoya derim.

 • TARİHTEN // METALLICA DİYE HARİKA BİR GRUP VARMIŞ (1986) | Hafif Müzik 14 November 2014 - 19:44 Reply

  […] 18 yaşında birer yeni yetmeydi. Gazete ilanı ile eleman aradıkları grupları kısa süre sonra Kill ‘Em All (1983) ve Ride the Lightning (1984) adlı 2 albüm çıkartacak ve müzik dünyasında çığır […]

 • Leave a reply