Michael Jackson yaşıyor videosuna inanan var mı?

0 Posted by - 30 August 2009 - O OLDU BU OLDU


Michael Jackson‘ın ölmediğini iddia eden video bir iki gündür her yerde konuşuluyor. Bu tip videoları kurgulayıp acayip para kazanmaya çalışan insanlar var ve bence bu o tip bir şey. Kesin olan ise şu ki Michael Jackson da Elvis gibi bir fenomen olmaya devam edecek ölümünden sonra bile. Ve magazin malzemesi olmaya devam edecek. Peki haranları bu video hakkında ne düşündü acaba? Onlar inandı mı?

7 Comments

 • Dogu Y 30 August 2009 - 14:40 Reply

  Açıkçası 911 konuşmasını dinlediğimden beri böyle bir olasılığa inanıyorum:) (bu da benden beklenirdi sanırım:) )

  Öncelikle o 911 konuşmasının kurmaca olduğuna inanıyorum. Arayanın kim olduğu belli değil. Konuşma çok acayip ilerliyor, kalp krizi geçirenin MJ olduğu söylenmiyor. Hem madem orada doktor var, doktor öyle bi durumda ne yapılması gerektiğini bilmez mi? 911’in aranması, oradaki operatörden yardım istenmesi bile tuhaf. Ayrıca 911 yetkilisi adres falan istemiyor.(telefon numarasından çıkardı diyeceğiz ama normal prosedürde adres istiyorlarmış) (evet araştırdım:) ) Yukarıdaki video dışında helikopter iniş yaparken MJ’in cansız bedeninin kımıldadığı bir başka video daha var. Ölümünden birkaç gün önce çocuklarının yüzlerini basına göstermesi de ayrı bir soru işareti. Bu komplo teorisine ilerki günlerde çok acayip şeyler eklenecek, bundan eminim:)

 • Dogu Y 30 August 2009 - 14:51 Reply

  bu arada yukarıdaki videonun RTL tarafından komplo teorisyenlerini test etmek için yapılan ve youtube’a yüklenen bi video olduğunu öğrendim:) herifler michael jackson’ın cesedinin indirildiği aracı ve aracın plakasını birebir taklit etmişler.

 • asfasf 30 August 2009 - 21:16 Reply

  la siktiiiiiiiiir

 • nehr 30 August 2009 - 23:09 Reply

  belki de ölmemiştir :(((

 • 01 September 2009 - 18:39 Reply

  olabilir.

 • eser 06 September 2009 - 06:09 Reply

  Tabii ki öldü. Büyük bir hayranıyım ve şu an itibariyle 72 gün geçmiş olmasına rağmen hala ölümünün yarattığı depressif ve acı veren hava hala dağılmadı. Hala ilk günkü gibi yasını tutuyorum hergün youtube’a sırf videolarını izlemek için giriyorum, sadece onun şarkılarını dinliyorum ve onu düşünmeden edemiyorum. Yaşarken hakkında söylenen hiçbir söze,ithama,iddiaya inanmamıştım ve onu hiçbir zaman estetik bağımlısı bir ucube gibi görmemiştim çünkü onun ne kadar nazik ve kırılgan bir adam olduğunu kendisinden başka kimseye bir zarar veremeyeceğini çok önceden anlamıştım. Gerçekten bambaşka bir dünyanın insanıydı, herşeyi ile tamamen farklıydı, bizden biri olamayacak kadar iyiydi. Allah izin verdi 50 sene kadar dünyamıza ışıltısını saçtı ve ne yazık ki o da gün oldu hayata veda etti. Dünyanın en güzel insanlarından birisiydi kuşkusuz ve benimse öbür tarafa geçince ilk arayacağım kişi olacak kendisi. Umarım kalbi kadar temiz bir yerdedir şu an ve umarım bir gün tanışmak nasip olur.

 • sorry busra 01 August 2010 - 15:13 Reply

  sevgılı arkdaslar lutfen bırı bana axıklasın lmusmu olmemeısmı sıkldımya yeter lutfen eser sana dıyom sen olunce belkı cehneme gıtcen alh allh mj benden baska kımse ii anlıyamaz tamamamı benım ıcım kan alıyo tamamaı

 • Leave a reply