Midlake konserini İstanbul’da olan ünlü bir isim de izledi. Peki sonra neler oldu?

0 Posted by - 23 November 2010 - O OLDU BU OLDU

midlakegroup

Dün akşam Salon İKSV’de Midlake konserine gidenler sadece son zamanların en iyi konserlerinden birini izlemekle kalmadılar, aynı zamanda bu gece Babylon’da konser verecek bir sanatçıyı da görmüş oldular. Tabii hepsi değil, sadece bu durumdan haberi olanlar ve onu tanıyabilenler. Ed Harcourt Midlake’i izlemek için kapıya adını yazdırmış meğerse. Ed Harcourt artı iki.

ed_harcourtHarcourt kankaları Midlake’le muhabbet edip hal hatır sormuş. Ortalıkta takılmış konseri izlemiş. Salon’un kapısının önünde merdivenlerde otururken tanımamış önce. Ama o gördüğünüz Ed Harcourt idi bayanlar baylar. Midlake ile birlikte konser sonrası Peyote’ye geçmiş ekip. Bu arada bu akşam da Midlake konser olduğunu bilmeyen Harcourt Midlake’i ve Salon ekibini kendi konserine davet edince şaşırmış “hadi ya!” tadında bir tepki vermiş.

Bu akşam anlaşılan Asmalımescit’in her iki gözde mekanı da kalabalık olacak ve bir de tüyo. Konserlerden sonra onları dün geceki gibi Peyote’de görmeniz mümkün. Şimdiden iyi eğlenceler.

No comments

Leave a reply