Mogwai ve Trent Reznor imzalı “Before The Flood” müzikleri plak olarak basıldı

2 Posted by - 26 April 2017 - O OLDU BU OLDU

Film festivallerinde ve sektörde gittikçe ağırlık kazanan belgesel yapımların en başarılı örnekleri arasında gösterilen Before The Flood, hem konusu hem müzikleri hem de ekipte yer alan Leonardo DiCaprio nedeniyle adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

96 dakikalık yapımın müziklerine imza atan Trent Reznor, Atticus Ross, Mogwai ve Gustavo Santaolalla, daha önce soundtrack bir derlemeyi dijital platformlar üzeriden yayına vermişti (aşağıda) ve şimdi ise 3 plaktan oluşan set satışa sunuldu.

before the flood 1

Albümü hazırlayıp plak olarak satışa sunan Invada Records, ön sirapiş toplama aşamasının sonuna geldi ve birkaç gün içinde paket piyasada olacak. İlgilenenler için adres burada.

Yönetmenliğini ve prodüktörlüğünü Fisher Stevens’ın yaptığı 2016 yapımı “Before The Flood”, iklim değişikliği ve yeryüzündeki yıkıcı etkileri üzerine yapılmış son yılların en etkileyici belgesel yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. Barack Obama, Ban Ki-Moon ve Papa Francis gibi birçok liderin de destek verdiği yapımı merak edenler için kısa tanıtım filmi aşağıda.

before the flood 2

No comments

Leave a reply