MURAT ABBAS POZİTİF’TEKİ GÖREVİNDEN AYRILDI

0 Posted by - 10 September 2014 - O OLDU BU OLDU

5 yıldır Babylon ve Pozitif bünyesinde birçok organizasyona imza atan Murat Abbas, bu sabah itibarıyla görevine devam etmeyeceğini açıkladı.

Geçmişte Zip İstanbul, Aktüel, Radyo FG, Dinamo Fm ile birlikte çalışmış, 2006 yılında Radar Live ile ilk büyük organizasyonunu gerçekleştirmiş olan Murat Abbas, Pozitif ile One Love, Mono Festival gibi festivallere ve birçok konsere imza atmıştı.

Kendisi bu sabah Facebook üzerinden yaptığı ayrılık açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Bugün böyle uyandım…5 senedir çalıştığım Pozitif ve Babylon’a veda ederek… Bu bünyenin bir ferdi olmaktan hep gurur duydum. “Ayrılık sevdaya dahil” demiş şair. Çok da güzel demiş. İş, güç her şey boş, önemli olan dostluklar, arkadaşlıklar…bana bu güzel oluşumda çalışma imkanı tanıyan ve nazımı çeken sevgili Cem Yegül’e, Ahmet Uluğ’ya ve rahmetli Mehmet (Uluğ) abiye sonsuz teşekkürler. Eski yeni tüm çalışma arkadaşlarıma, aramızdan ebediyete intikal eden Tunç Giritlioğlu ve Erhan abiye de kucak dolusu sevgiler, selamlar. Her şey çok güzel olacak. United we stand, divided we fall…son olarak; “one love, one heart. Let’s get together and feel all right.” Allahaısmarladık Pozitif & Babylon.

No comments

Leave a reply