OASIS TEKRAR BİR ARAYA MI GELİYOR?

0 Posted by - 20 April 2015 - O OLDU BU OLDU

Liam ve Noel Gallagher kardeşlerin arasındaki buz ermeye başladı.

2009 Yılında aralarındaki anlaşmazlık iyice tepeye çıkan ve Noel’in, karedeşi Liam ile artık çalışamayacağını açıklamasıyla dağılan ikili o günden bu yana solo çalışmalarla müzik hayatını devam ettiriyor.

İki gün önce İngiliz Daily Mirror‘da çıkan bir habere göre iki kardeş son zamanlarda birbirlerinin konserlerine ve provalarına sürpriz ziyaretler yapmaya başladılar. Gazetenin iddiasına göre, adı açıklanmayan ama ikiliye çok yakın olduğu söylenen bir kaynak, Oasis için görüşmelerin başladığını söyledi. Henüz ortada yazılı bir anlaşmanın olmadığını ama iki kardeşin bu yıl solo çalışmalarını ve turnelerini tamamlayıp, önümüzdeki yıl grubu tekrar canlandırmak üzere sözlü bir antlaşmaya vardıkları belirtildi.

Oasis dağıldıktan sonnra yola tek başlarına devam eden Gallagher karedşlerden Noel, Liam’a göre ticari başarısı daha yüksek işler yaptı ve önümüzdeki yaz da yeni albümü “Chasing Yesterday” için Kuzey Amerika’da turnede olacak.

Liam ise Oasis’ten sonra kurduğu Beady Eye ile beş yılda iki albüm yapmış ve geçen yıl Ekim ayında grubu dağıttığını açıklamıştı.

No comments

Leave a reply