OTURMAYA MI GELDİK: SABAH GAZETESİNE GÖRE PINK FLOYD BODRUM’DA BİR DÜĞÜNDE ÇALDI

0 Posted by - 17 August 2015 - O OLDU BU OLDU

Sabah gazetesinin magazin sayfalarında “Yok Böyle Düğün” başlığıyla verilen haberde Lübnanlı zengin bir çiftin düğününde Pink Floyd’un sahneye çıktığı iddia ediliyor.

Sabah gazetesinden Yüksel Yavuz ve Merve Yurtyapan’ın hazırladığı habere göre üç gün üç gece sürdüğü belirtilen düğün, Bodrum’da Juju Beach’te gerçekleşmiş. Lübnan’ın en zengin üç ailesinden birine mensup olduğu söylenen Ali Salhab ile Aya Khalil’in düğünü için tam 12 milyon lira harcanmış. Haberi ilginç kılan asıl detay ise, düğünde Pink Floyd’un sahne aldığının iddia edilmesi. Üstelik, çift Pink Floyd sahnedeyken dans etmişler ve Titanic’in meşhur sahnesine benzer bir poz vermişler.

sabaha-gazetesi-pink-floyd-sabah

“Gelin, damat ve davetliler, hep birlikte şarkılar söyleyip şıkır şıkır oynadı.” denilen haberin tamamını okumak isterseniz buraya alalım sizi.

Richard Wright’ın ölümünün ardından fiilen dağılmış olan Pink Floyd, birkaç gün önce grubun dağıldığını resmi olarak açıklamıştı.

*
Klavyenin tonu tanıdık, bundan düğün şarkısı olur.

1 Comment

  • Serkan Erdoğan 17 August 2015 - 13:40 Reply

    Bence düğünü lüks gösterip gazeteci çektiler düğüne. Böylece düğün fotoğrafçısı tutmadılar. Ertesi günde sabah’ın internet sitesine girip fotoğrafları alıp albüme bastılar. Çok mantıklı ha evlenirsem aklımda bulunsun bende shakira’yı çağırdım diye haber yaptırırım tamamdır. 5000 TL kardayım.

  • Leave a reply