Paul McCartney 49 yıl sonra Abbey Road’daki yaya geçidinde

0 Posted by - 24 July 2018 - O OLDU BU OLDU

Eylül ayında 17. solo albümü Egypt Station’ı yayına vermeye hazırlanan 76 yaşındaki eski The Beatles üyesi, neredeyse yarım yüzyıl sonra Abbey Road Stüdyoları‘na giderken hafızalara kazınan o yaya geçidi pozunu verdi.

Yeni solo albümün tanıtımı için stüdyoya giden ve sürpriz bir de performans sergileyen Paul McCartney, kızı Mary tarafından çekilen Instagram videosunda oldukça rahat ve neşeli gözüküyor. Link aşağıda.

🎥@maryamccartney #PaulMcCartney #EgyptStation #AbbeyRoad

Paul McCartney (@paulmccartney)'in paylaştığı bir gönderi ()

8 Ağustos 1969’da Iain Macmillan tarafından çekilen ve hem grubun hem de dönemin ikon fotoğraflarından biri haline gelen kare, aynı yılın Eylül ayında piyasaya sürülen “Abbey Road” albümünün kapağında ölümsüzleşmişti.

Geleceği geçen ay resmi olarak duyurulan “Egypt Station” 7 Eylül’de Capitol Records etiketiyle satışta olacak. 2013 tarihli albüm “New”den bu yana ilk defa kendi tarzıyla yeni şarkı kaydeden İngiliz sanatçı double single olarak yayına verdiği iki şarkıyla albümün tarzı hakkında da bilgi vermişti. Hatırlamak isteyenler için “I Don’t Know” ve single’ın diğer yüzünde yer alan “Come On To Me” aşağıda.

No comments

Leave a reply