Post Dial’ın yeni EP’si 21 Mart’ta çıkıyor

0 Posted by - 16 March 2010 - O OLDU BU OLDU

Az önce elimize Post Dial’ın basın bülteni geçti. Yepyeni EP’leri ‘You Are Not Alone’ 21 Mart’ta www.postdial.net‘ten ücretsiz download’a açılıyormuş. Bu da EP’nin Onur Sönmez marifeti kapağı.

EP’de 4 ana şarkı, 4 de ara şarkı bulunuyor. Bunlardan dördü Post Dial’ın geçtiğimiz sezon konserlerinde dinlemiş olabileceğiniz şarkılar. Ancak stüdyodaki kayıt süreci bu şarkıları daha detaylı ve çok katmanlı bir hale getirmiş.  Geriye kalan 4 ara şarkı ise bahsi geçen diğer şarkılar arasındaki geçişleri sağlıyor.  Bu çalışmalar ikilinin beş aylık stüdyo sürecindeki anlık ruh hallerini, spontan iş birliklerini ve grubun müzikal etkileşimlerini yansıtıyormuş.

Track list şu şekilde,

Intro
Next Big Thing
Le Sacré du Parfait
Sway
Bequem
Get It
The Purple Rose of Cairo
Will You Let Me Sleep?

Unutmadan bu gece (16 Mart) Açık Radyo’da (94.9) B Yüzü programında bu parçaları herkesten önce dinleyebilirsiniz. Program gece 12’de başlıyor. Post Dial’dan şarkılarla ilgili yorumlar ve bir de süpriz hediye cabası.

Bu arada EP’nin gelişi için Onur Sönmez mükemmel de bir teaser hazırlamış. Şuradan izlenebilir.

Grubun websitesi postdial.net adresinde ise simdilik Efe Mert Kaya ve Maurizio Braggiotti tarafından yapılan diğer teaser ve countdown var.

2 Comments

  • Cenk 21 March 2010 - 19:06 Reply

    abdurrahmanlar işbaşında..

  • SEZzZER 28 March 2010 - 03:03 Reply

    hah işte şöyle biraz evrensele bağlamak gerekkkk…..

  • Leave a reply