PRENSES DIANA’NIN GAY BARDA İŞİ NE!

0 Posted by - 01 April 2013 - O OLDU BU OLDU

İngiliz komedyen Cleo Rocos’un Sunday Times’da yayınlanan anı kitabı 30 yıllık bir sırrı açığa çıkardı. Freddie Mercury Lady Diana’yı erkek kılığında bir gay club’a götürmüş.

Hürriyet Gazetesi‘nde yer alan haberin tamamı şöyle:

**
İngiliz komedyen Cleo Rocos’un Sunday Times gazetesinde bölümler halinde yayınlanan anı kitabı “The Power of Positive Drinking”de anlatılan olay İngiltere ’de büyük ses getirdi.

Rocos, Freddie Mercury ve bir başka komedyen Kenny Everett ile birlikte Diana’ya bir ordu ceketi ve şapka giydirdiklerini, Prenses’e güneş gözlüğü taktırdıklarını ve hep birlikte Royal Vauxhall Tavern’a gittiklerini belirtti.

“İçeri girer girmez insanların yanımızdaki kişinin Prenses Diana olduğunu anlayacağını düşünüyorduk ama insanlar boş boş bakıyorlardı. Gözden kaybolmuş gibiydi” diyen Rocos, Diana’nın ortamı çok sevdiğini belirtti.

Rocos, barda Diana’yla flört eden olup olmadığını bilmediğini de ekledi ancak, “Gerçekten güzel bir genç erkek gibi görünüyordu” ifadelerini kullandı.

Rocos, Everett ve Mercury’le birlikte ortamda olmalarının dikkatleri dağıttığını ve Diana’nın barda rahatlıkla eğlendiğini de belirtti.

No comments

Leave a reply