Prince’in kasası açıldı, içeride yüzlerce şarkı var!

0 Posted by - 01 May 2016 - O OLDU BU OLDU

21 Nisan sabahı, evinin ve stüdyosunun da yer aldığı Minnesota’daki Paisley Park konutunda ölü bulunan Prince’in otopsi raporu hala çıkmadı ama miras yönetimi şimdiden konuttaki kasaları açmaya başladı.

Mirasın resmi temsilcilerinin de hazır bulunduğu evde, özel cihazlarla delinerek açılan banka tipi kasadan, tahmin edildiği üzere, daha önce gün yüzüne çıkmamış yüzlerce şarkı çıktı. ABC News‘da çıka habere göre, kasadan çıkan müzik eserleriyle onlarca albüm çıkartmak mümkün.

Ardında bir vasiyet bırakmadığı anlaşılan Prince’e ait tüm mal ve haklar geçici olarak, The Bremer Trust adlı varlık yönetim şirketi tarafından idare ediliyor. Henüz idda seviyesinde olan bazı bilgilere göre Prince, aşırı dozda uyuşturucu alarak hastaneye kaldırılmış ve daha sonra tedavisini yarım bırakarak evine gitmeyi tercih etmişti. Bir diğer iddiaya göre ise, 57 yaşındaki müzisyen AIDS hastalığına yakalanmış fakat tedaviye onay vermemişti.

Resmi işlemler bittikten sonra bedeni bir krematoryumda yakılan Prince’in ölüm sebebi, otopsi raporunun açıklanmasından sonra netleşecek.

No comments

Leave a reply