Q ters köşeye yattı!

0 Posted by - 16 July 2009 - O OLDU BU OLDU

6338206088338816041

Derginin Ağustos 2009 tarihli sayısının kapağına bakıyorsunuz. Peki ne görüyorsunuz? İyi bakın. Michael Jackson var tamam da  ölmemiş yaşıyor.  Dergi Ağustos sayısını iki ay önceden hazırladığından (genelde böyle çalışıyorlar) şu anda ters köşeye yatmış durumdalar. Editör Paul Rees “Michael’dan gelen haberler iyi değil. Bu konserleri çıkaramayabilir” diyor. İçeride sayfalarca Michael’ın gizli hayatı var. Valla okurken içim bir dergici olarak fena oldu. Tahmin doğru da netice kötü… Güme gitmiş koca dergi

Web sitesindeki açıklama ise şöyle:

(Please note that this issue went to print prior to the sad news of Michael Jackson’s death. We hope that no offence is caused by its content in light of the tragic passing).

3 Comments

 • Facebook User 16 July 2009 - 20:12 Reply

  büyük talihsizlik olmus 🙂

 • Koray 17 July 2009 - 06:19 Reply

  Bence koca dergi güme gitmiş denemez. Bu kadar büyük bir derginin, o Michael Jackson yazısı yerine koyacağı bir yedeği olmayacağını mı düşünüyorsunuz? Bana son derece bilinçli olarak bu haliyle bırakılmış gibi geliyor. Sizce de daha çok satmaz mı?..

 • Mehmet Tez 17 July 2009 - 06:27 Reply

  Güncel bir dergi her zaman daha fazla satar. İçeride sayfalarca Michael Jackson var ama o yazı ölümünden sonra işe yaramaz. Çünkü orada anlatılanların hepsi anlamını kaybetti. Acaba konserleri çıkarabilecek mi falan tartışmasnı kim okur ki? İnsanlar yeni haber ve yeni bilgiler okumak ister.
  Ama kapak çok iyi gerçekten. Sanki ölümünden sonra bir özel sayı yapılmış hissi yaratıyor. Rafta gördüğünüzde alıp eve götürürsünüz. Sonuçta bir de şu var Q çok iyi bir dergi. Okuru çok sadıktır ve bu konuda arıza çıkarmaz. Belli ki adamların yapacağı bir şey yok. Ve ortada teknik olarak bir hata yok zaten. Talihsizlik sadece. Gelecek sayı telafi edeceklerini düşünüyorum.

 • Leave a reply