R.E.M. TEKRAR BİRLEŞECEK Mİ?

0 Posted by - 15 December 2014 - O OLDU BU OLDU

2011 Yılında grubun dağılmasından bu yana hayranları tarafından sürekli, tekrar bir araya gelme sorularına maruz bırakılan Michael Stipe söylentilere son noktayı koydu?

İki gün önce CBS kanalındaki sabah programına konuk olan Stipe, grubun 30 yılını konu alan belgeselden parçalar izledi. Sonrasında soruları yanıtlayan R.E.M.’in eski lideri, bundan sonra da müzik yapmaya devam edeceğini fakat birleşme işinin asla olmayacağını açıkladı.

Açıklamasında, “Beraber müzik yaptığım insanlara saygım sonsuz, onların yaptığı müziğe de saygı duyuyorum ama benim geriye dönüp eski tarzımı devam ettirmek gibi bir niyetim yok. Karakter olarak eskiyle yaşayan bir insan değilim ve nostaljiden hoşlanmam” diye konuşan Michael Stipe sesini sevdiğini ve bireysel olarak müzik yapmaya devam edeceğini de tekrar vurguladı.

1 Comment

  • ESKİ R.E.M. VOKALİSTİ MICHAEL STIPE’DEN SÜRPRİZ KONSER | Hafif Müzik 31 December 2014 - 06:39 Reply

    […] İki hafta önce CBS kanalında bir sabah programına katılan Michael Stipe, grubun tekrar birleşmesinin zor olduğunu, eski defterleri kapattığını fakat tek başına müzik yapmaya devam edeceğini söylemişti. […]

  • Leave a reply