Rage Against The Machine geri mi dönüyor?

3 Posted by - 18 May 2016 - O OLDU BU OLDU

Los Angeles sokaklarını süsleyen Prophets of Rage başlıklı bir poster ve aynı isimli (prophetsofrage.com) web sitesi Rage Against The Machine’in ayak sesleri mi? Söylentiye bakılırsa öyle! Tüm bu gelişmeler grubun 2016 yazında çıkacağı turnenin habercisi olabilir. Üstelik bu turnenin Public Enemy ile birlikte gerçekleştirilebileceği de konuşulanlar arasında.

Adını Public Enemy şarkısı Prophets of Rage‘den alan web sitesinde, 1 Haziran’da sonlanacak bir sayaç bulunuyor. Muhtemelen, bu sayaç sonlandığında Rage Aganinst The Machine’ı yeniden gündeme getirecek olan eylemin ne olduğunu da öğrenmiş olacağız. Şimdilik ise, elimizde fikir türetmek için şöyle bir bilgi var; bu web sitesine mail adresini bırakarak kayıt olanlar, 2016 yazını işaret eden #TakeThePowerBack hashtag’li bir mesajla karşılaşıyorlar: “Clear the way for the Prophets of Rage. The party’s over summer 2016”

Rage Against The Machine - Prophets of Rage

Bu geri dönüşün Public Enemy ile ilişkilendirilmesinin gerekçeleri arasında Prophets of Rage’in gruba ait bir şarkı olmasından fazlası da var. Grubun efsanevi MC’si Chuck D, kendi twitter hesabından, Rage Aganist The Machine’ın Londra’da verdiği bir konserden “Bulls On Parade”i çaldığı anın videosunu paylaştı.

“Take The Power Back”, Rage Against The Machine

No comments

Leave a reply