Red Bull Music Academy 20. yılını İstanbul’da kutluyor

1 Posted by - 25 September 2018 - O OLDU BU OLDU

Çarşamba günü başlayacak olan Red Bull Music Festival İstanbul için geri sayım sona yaklaştı. Etkinliğin dördüncü gününde gerçekleşecek olan performanslar seyircilere unutulmaz görsel ve işitsel deneyimler yaşatacak.

Müzikte yeni fikirler ve yeni isimler için yola çıkan Red Bull Music Academy’nin 20. yılına denk düşen 29 Eylül Cumartesi günü 12 saat boyunca kesintisiz müzik sunacak olan festival, Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulacak iki ayrı sahne ile dolu dolu bir program sergilemeye hazırlanıyor.

Cumartesi saat 19:00’daki THE BUG söyleşisi ile başlayacak olan gecede, Experimental sahnede Pan Daijing, The Bug vs Miss Red, İpek Görgün & Fennesz ve Dopplereffekt performanslarını seyrederken, gecenin yıldızı Rave sahnede Robogeisha ve Seretan’ın B2B performansı ile açılacak program Sassy J B2B Volcov ile devam edecek. Sabah saatlerine doğru ise John Talabot ve Axel Boman projesi Talaboman, hemen ardından ise Barış K B2B Vladimir Ivkovic izleyicileri müziğe doyuracak.

* Daha önce New York, Los Angeles, Paris, Berlin, Sao Paulo gibi şehirlerde kentin müzik ve sanat dünyasına hareket getiren etkinliğin 26 Eylül Çarşamba günü başlayacak olan ayağı Red Bull Music Festival İstanbul 30 Eylül Pazar günene kadar kentin farklı noktalarındaki mekanlarda devam edecek. Tam program ve tüm ayrıntılar için etkinliğin web adresi ziyaret edilebilir.

* THE BUG söyleşisine katılmak isteyenler BURADAN kayıt olarak ücretsiz davetiyelerini hemen alabilir.

* Mobilet.com üzerinden tüm programı incelemek ve bilet almak isteyenler için ise LİNK BURADA

No comments

Leave a reply