Red Bull Music Academy başvuru sürecini kaçırma!

2 Posted by - 09 August 2017 - O OLDU BU OLDU

İlk defa 1998’de Berlin’de düzenlenen ve 2000 yılı itibarıyla dünyayı turlamaya başlayan dev müzik etkinliği 20’nci yılında evine geri dönüyor.

Dublin, Londra, Sao Poulo, Cape Town, Roma, Seattle, Melbourne, Toronto, Barcelona, tekrar Londra, Madrid, New York, Tokyo, Paris, Montreal… 1998 ve 1999’da Berlin’de çalışmalarını sürdüren ve daha sonra şehir şehir dolaşarak birçok yeni müzisyeni dünya müziğine kazandıran Red Bull Music Academy bu yıl 8 Eylül’de doğduğu yer olan Berlin’de kapılarını açıyor.

12 Ekim’e kadar sürecek olan etkinlikte konserler, workshop’lar, sergiler ve konuşmalar müzik dünyasında adını duyurmak isteyen onlarca ismi bir araya getirecek. Bu deneyimin parçası olmak isteyenler için 15 Haziran’da başlayan başvuru dönemi 4 Eylül’de son bulacak. Farklı tür ve tarzlara kapısı açık olan Red Bull Music Academy, enstrümantalist, solist, DJ ya da prodüktör ayırt etmeden başvuru kabul ediyor.

Katılmak isteyenler için hala geç değil ve buradaki form aracılığıyla yapacağınız başvurunun yanına 30 dakikayı geçmeyen bir demonuzu da ekleyerek hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ayrıntılar için adres: redbull.com/tr

No comments

Leave a reply