ROBERT PLANT GÖZÜNÜ JACK WHITE’A DİKTİ

0 Posted by - 11 September 2014 - O OLDU BU OLDU

Led Zeppelin’in sesi, efsanevi müzisyen Robert Plant, Jack White ile bir stüdyo seansı gerçekleştirmeyi çok istediğini açıkladı.

Bu pazar birtakım ziyaretler gerçekleştirmek üzere Jack White’ın memleketi Nashville’e gidecek olan Robert Plant, hazır gitmişken White ile bir şarkı kaydetmek istiyor. Plant, pazartesi günü Jack White’ın eski eşi Karen Elson’la öğle yemeği randevusundan önce stüdyoya girebileceklerini söylemiş. Ancak, Jack White’ın turnede olması bu heyecan verici birlikteliğin önünü tıkayacak gibi. White, o günün akşamında ilk Kolombiya konserini verecek. Bilemiyoruz tabii, hiçbir proje ve birliktelik ihtimalini ıskalamayan gitarist, Robert Plant için bir güzellik yapar belki. Bekleyip göreceğiz.

Robert Plant bu arzusunu dile getirirken, Jack White ile hangi şarkıyı çalmak istediğini dahi söylemiş. Plant’in aklında iki ihtimal var: The Phantom şarkısı “Love Me” ya da Elvis Presley’nin rockabilly hiti “Hound Dog”.

8 Eylül günü yayınlanan yeni Robert Plant albümü “Lullaby and… The Ceaseless Roar”ın ilk klip şarkısı “Rainbow”:

1 Comment

  • JACK WHITE VE ROBERT PLANT AYNI SAHNEDE! | Hafif Müzik 23 March 2015 - 08:12 Reply

    […] süredir Jack White ile birlikte stüdyoya girmek istediğini söyleyen hatta geçtiğimiz Eylül ayında Nashville’e de giden Robert Plant bu defa istediği […]

  • Leave a reply