Robert Smith’in Meltdown listesinde yeni isimler: Death Cab For Cutie, Suzanne Vega, Jónsi…

0 Posted by - 10 April 2018 - O OLDU BU OLDU

25. defa seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan çok yönlü festival Meltdown’ın bu yılki patronu Robert Smith, sahne kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

Şubat ayında etinliğin küratörü olarak açıklanan The Cure solisti, geçen ay festivalin ana kadrosunu açıklamış ve Nine Inch Nails, Deftones, The Libertines, The Psychedelic Furs, Manic Street Preachers, Mogwai ve Placebo en çok dikkat çeken isimler olmuştu.

Bu sabah yeni bir duyuru yapan festival yönetimi listeye Death Cab For Cutie, Suzanne Vega, Alex Somers ve Sigur Ros’tan Jónsi’nin yanı sıra, Emma Ruth Rundle, Jambinai, JoyCut, Loop, Moon Duo, The Soft Moon, Black Moth Super Rainbow, Fear of Men, Kaelan Mikla, The Twilight Sad, Yonaka, Drahla, Matt Holubowski, I Like Trains, James Walsh, Jo Quail, Pumarosa, A Dead Forest Index, Douglas Dare, Hilary Woods, Indian Queens, Kidsmoke, The KVB, Planning for Burial, Thought Forms ve Tropic of Cancer gibi birçok farklı ismi daha dahil etti.

– Robert Smith ve David Bowie, 2002’de Bowie’nin küratörlüğünü yaptığı Meltdown’dan sonra –

Bu yıl ilk defa Londra’daki etkinlik merkezi Southbank Centre’ın tamamını kullanacak olan festivale geçen yıl M.I.A., daha önceki yıllarda ise David Bowie, Nick Cave ve Patti Smith gibi isimler küratörlük yapmıştı.

15-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik ile ilgili gelişmeler buradan takip edilebilir.

No comments

Leave a reply