ROGER WATERS’TAN KÜÇÜK BİR HATIRLATMA

0 Posted by - 02 October 2014 - O OLDU BU OLDU

Artık herkes Pink Floyd’un uzun bir aradan sonra hazırladığı yeni albümünü Kasım ayında yayınlayacağını biliyor. Albüm haberi çıktığından beri milyonlarca Pink Floyd takipçisinin merak ettiği ve hakkında birçok söylenti yayılan “Roger Waters geri dönüyormuş” efsanesine son noktayı yine Waters’ın kendisi koydu.

Geçtiğimiz gün Facebook sayfasından bir açıklama yayınlayan Roger Waters, yeni albümle alakası olmadığını üzerine basa basa yineledi. Açıklaması kısaca şöyle:

“İnsanlar eşim Laurie’ye bile Kasım’da gelecek olan yeni albüm ile ilgili sorular soruyor. Benim Kasım’da yayınlanacak bir albümüm yok, David Gilmour ve Nick Mason albüm yayınlayacak. Albümün ismi “The Endless River ve Pink Floyd artık David ve Nick’ten oluşuyor. Ben gruptan 1985’te, yani 29 yıl önce ayrıldım. Bu roket bilimi değil millet, artık anlayın şunu.”

rw

Kasım’da yayınlanacak “The Endless River” albümünün fragmanları:

1 Comment

  • ROGER WATERS’TAN DIJITAL MÜZİK ENDÜSTRİSİNE: “HIRSIZLAR!” | Hafif Müzik 04 May 2015 - 11:03 Reply

    […] hakkındaki sorulara maruz kalmıştı. Israrlar sonrasında şahsi Facebook hesabından bir açıklama yayınlayan Waters, grup ile ilişkisinin uzun süre önce kesildiğini sert bir dille […]

  • Leave a reply