RON HOWARD İMZALI BEATLES BELGESELİ GELİYOR

1 Posted by - 17 July 2014 - O OLDU BU OLDU

Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard, Beatles filmi için imzayı atı. Dün gece grubun resmi Twitter hesabından da doğrulanan habere göre, Howard’ın hem yönetmenliğini, hem de prodüktörlüğünü üstleneceği filmde Beatles’ın 1960 ve 1966 yılları arasındaki turneleri konu alınacak. Şu anda filmin çıkış tarihi ile bilgiler kesin olmasa da, Howard’ın ifadesine göre 2015’de vizyonda olması çok büyük olasılık.

-Ron Howard-

-Ron Howard-

Filmde, şu an hayatta olan grup üyeleri Paul McCartney, Ringo Star’ın yanı sıra Yoko Ono ve George Harrison’un eşi Olivia Harrison ile de röportajlar olacak. Hazırlık aşamasında uzun bir arşiv çalışması yapacak olan Ron Howard’ın bu süreçte özel koleksiyonlardan ve konserler sırasında seyircilerin çekmiş olduğu amatör filmlerden de yararlanacağı konuşuluyor.

Beatles’ın son açık hava gösterisi olan, 29 Ağustos 1966 tarihindeki San Fransisco konseri ile son bulacağı düşünülen filme sadece Ron Howard’ın değil, Nigel Sinclair, Scott Pascucci ve Brian Grazer gibi tecrübeli isimlerin de el atacağı şimdiden kesinleşen bilgiler arasında.
beatles twitter

No comments

Leave a reply