Ronnie Wood, Rolling Stones’dan atılıyor mu?

0 Posted by - 22 December 2009 - O OLDU BU OLDU

ronniems2909_468x584

Rock’n’Roll tarihinin en bıçkın ve tehlikeli grubu Rolling Stones, sırf fena halde sansasyonel haberlere konu oluyor diye gitaristleri Ronnie Wood’u gruptan atmak üzere anladığımız kadarıyla.

Geçtiğimiz haftalarda 21 yaşındaki sevgilisini hırpaladığı haberiyle internet aleminde epeyce muhabbete konu olmuştu kıdemli gitarist. Gruba yakın isimler Wood ile Keith Richards arasında zaten bir süredir çeşitli anlaşmazlıkların olduğunu, bu son hadiseden sonra Mick Jagger’ın da artık Ronnie Wood’un yerine 2010 turnesi için yeni bir gitarist bakmaya başladığını söylüyormuş. Wood’un gönderilmek istenmesinin arkasındaki bir değer sebep de alkolle arasının biraz fazla iyi olması olarak geçiyor.

Nereden nereye… İngiltere topraklarının en tehlikeli grubu, zamanında malikanelerine haftada bir narkotik baskını yiyen, Marianne Faithfull’un orasından burasından Mars yediği rivayet edilen adamlar şimdi turne için yapılacak sağlık sigortası açısından bir risk oluşturuyor, grubun imajını zedeliyor diye kırk yıllık Ronnie Wood’a yol veriyor.

1 Comment

  • Vural Doğancı 23 December 2009 - 17:16 Reply

    gençlikleri sex&drugs&rock’n roll kafasında geçmiş bu abilerin ve benzerlerinin şimdiki vitamin küpü pek sağlıklı halleri beni güldürüyor.. uyuşturucuyu methetmek gibi olmasın ama hepsinin en iyi dönemleri kafalarının bulanık oldugu zamanlardaydı, bu da ayrı bi paradoks.. saglikli yasam gurusuna donusen bitiyor abi işte.. osman muftuoglu veya ender saraç’ı şarkı yazarken veya sahnede düşünsenize..

  • Leave a reply