Selim Sesler’e destek için 7 Kasım’da Babylon’da!

0 Posted by - 01 November 2012 - O OLDU BU OLDU

Malumunuz Selim Sesler, uzunca bir süredir kalp yetmezliğinden mustarip ve şimdi yapay kalple hayata tutunmuş vaziyette, kalp nakli için bekliyor. Dostları Selim Sesler’e destek olmak amacıyla Fatih Akın’ın ev sahipliğinde 7 Kasım’da Babylon’da buluşacak.

Kubat, Suzan Kardeş, Ramazan Sesler, Kolektif İstanbul, Babazula gibi isimlerin sahne alacağı geceyle ilgili Babylon’un hazırladığı bülten aynen aşağıda. Onun altında yer alan videoda ise Fatih Akın’ın “İstanbul Hatırası” filminden Selim Sesler’in başrolde olduğu kareler var.

Klarnetinden çıkan her seste İstanbul’un özünü yansıtan, bu toprakların yetiştirdiği en değerli sanatçılardan biri olan klarnet ustası Selim Sesler’i dostları yalnız bırakmıyor.

Kalp yetmezliğinden dolayı bir süredir sevenlerinden ve dinleyenleri büyüleyen klarnetinden uzak kalan Selim Sesler’e destek olmak için Fatih Akın’ın ev sahipliğinde Kubat, Suzan Kardeş, BaBa ZuLa, Kolektif İstanbul, Hakan Aysev, Ramazan Sesler ve grubu, bu özel gecede bir araya geliyor.

Gelin hep beraber fasıl ve Roman müziğinin değerli ismi Selim Sesler’e destek olmak için 7 Kasım Çarşamba gecesi Babylon’da buluşalım.

No comments

Leave a reply