SINEAD O’CONNOR ‘DAN HABER VAR

0 Posted by - 02 August 2014 - O OLDU BU OLDU

İrlandalı şarkıcı Sinead O’Connor uzun süredir (en azından Türkiye’de) ortalarda gözükmüyordu. Belki onu meşhur şarkısı “Nothing Compares 2 U” dışında da hatırlamayanlar olabilir.

Müzik hayatına aktif olarak devam eden O’Connor, 12 Ağustos’da kariyerinin 10. albümü “I’m Not Bossy, I’m The Boss” u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Albümle ilgili single çalışması Haziran ayında yapılmış ve “Take me to chuch” isimli şarkı dinleyicilerle paylaşılmıştı. 90’lı yılların sonundan itibaren kendini daha çok dine adayan ve Vatikan’a bağlı olmayan İrlanda’daki farklı bir Katolik Kilisesi tarafından rahip ilan edilen şarkıcı, o tarihten bu yana dini içerikli çalışmalara ve şarkılara da ağırlık vermeye başladı.

Albümde bulunan “Take Me to Church” adlı şarkının videosu dün Youtube kanalıyla yayınlandı fakat video şu an itibariyle sadece Britanya ve İrlanda’dan seyredilebiliyor. Tabii ki bu sorun, bizim gibi internet engellerinin üzerinden atlamayı bilen bir nesil için hiç problem değil. (Videoyu illa şimdi seyredeceğim diyenler için: Zenmate (İngiltere) desek yeter herhalde.)

Sadece ses kaydı bana yeter diyenler için şarkı şöyle bir şey:

No comments

Leave a reply