Slash: “Yeni bir Guns N’ Roses albümü için engel yok”

0 Posted by - 07 August 2018 - O OLDU BU OLDU

23 Yıl sonra yeniden sahnede bir araya gelen ve son iki yıldır aralıksız olarak dünyayı turlayarak en çok kazanan isimler arasına adını yazdıran Los Angeles ekibi ortaklığı bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor.

Geçen ay ilk defa Axl Rose’un dillendirdiği yeni albüm meselesi bu defa da Slash’e soruldu ve dün gece Sirius XM radyoda Trunk Nation programına konuşan 53 yaşındaki gitarist, “Sanırım hepimiz bunu istiyoruz” diyerek çalışmaların çok yakında başlayabileceğini işaret etti. Konuyu aralarında konuştuklarını fakat turne ile çok meşgul oldukları için henüz bir takvim planlaması yapılmadığını da söyleyen Slash sözlerini “Ne olacağını göreceğiz…” diyerek tamamladı.

Guns N’ Roses adı altında piyasaya sürülen son albüm 2008’deki “Chinese Democracy”ydi fakat o tarihte grupta Axl Rose’dan başka orjinal üye kalmamıştı. Şu an turnede beraber çalan Slash, Duff McKagan ve Dizzy Reed’in de içinde olduğu son albüm ise 1993 tarihli “The Spaghetti Incident?” olmuştu.

Hasılatı 500 milyon dolara dayanan 158 duraklık dünya turnesinin son ayağına 3 Kasım’da başlayacak olan Guns N’ Roses’ın konser programına buradan ulaşmak mümkün.

No comments

Leave a reply