Smashing Pumpkins birleşme albümü için ayrıntılar belli oldu, yeni şarkı “Silvery Sometime (Ghosts)” yayında

0 Posted by - 14 September 2018 - O OLDU BU OLDU

Haziran başında ilk yeni şarkıları Solara’yı dinlemeye açan James Iha, Jimmy Chamberlin ve Billy Corgan, 18 yıl sonra piyasaya çıkacak olan ilk ortak albüm için geri sayıma başladı.

Uzun süredir beklenen çalışmanın prodüksiyonu için Rick Rubin ile anlaşan ekip albümü “Shiny And Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun.” olarak adlandırdı ve 16 Kasım’da satışta olacağını duyurdu. Dün gece paylaşıma açılan yeni parça Silvery Sometime (Ghosts) ise sekiz şarkılık albümden açığa çıkan ikinci beste oldu.

Smashing Pumpkins, kurucu isimleri James Iha ve Jimmy Chamberlin ile en son 2000’de Machina II/The Friends & Enemies of Modern Music‘i yayına vermiş ve daha sonraki albümler Zeitgeist, Teargarden by Kaleidyscope, Oceania ve Monuments to an Elegy‘de Corgan’a stüdyoda farklı isimler eşlik etmişti.

“Shiny And Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun.” için tasarlanan kapak çalışması ve şarkı listesi aşağıda. İnternet üzerinden siparişe açılan albümün tüm ayrıntılara buradan ulaşmak mümkün.

01. Knights of Malta
02. Silvery Sometimes (Ghosts)
03. Travels
04. Solara
05. Alienation
06. Marchin’ On
07. With Sympathy
08. Seek and You Shall Destroy

No comments

Leave a reply