“Star Wars: The Last Jedi”ın yeni fragmanı yayında

0 Posted by - 23 November 2017 - O OLDU BU OLDU

Ekim ayında ilk tanıtımı seyirci karşısına çıkan “Star Wars: The Last Jedi” için geri sayım sona yaklaşıyor. Luke Skywalker’ın hikayesini bir adım daha öteye taşıyan serinin son halkası çok yakında sinemalarda olacak.

1983’teki “Return of the Jedi”dan sonra 2015 yapımı Star Wars: The Force Awakens” ile yeniden seyirci karşısına çıkan Luke Skywalker’ı (Mark Hamill) ön plana taşıyan ve içeriden sızan bilgilere göre bugüne kadar çekilen en uzun Star Wars filmi olan yapım için paylaşılan son fragman aşağıda:

Lucas Film ve Disney’ın ortak yapımı olan filmin senaryosunda ve yönetiminde Rian Johnson imzası var. Geçen Aralık ayında hayatını kaybeden Carrie Fisher’ın yanı sıra, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley ve John Boyega’nın başrolleri paylaştığı filmin müzikleri ise sayısız Grammy Ödülü’nün sahibi, 85 yaşındaki Amerikalı kompozitör John Williams’a ait.

15 Aralık’ta sinemalarda olacağı duyurulan film için havaya şimdiden girmek isteyenler, bugüne kadar yapılmış bütün Star Wars filmlerinde yer almış 206 orjinal parçayı içeren liste ile işe başlayabilir. Link hemen aşağıda.

No comments

Leave a reply