Steven Tyler: “Aerosmith’ten ayrılmıyorum…”

0 Posted by - 11 November 2009 - O OLDU BU OLDU

tyler-steven

Evet biliyoruz iyice yılan hikayesi oldu. Grubun gitaristi Joe Perry “Steven ayrılıyor” diye ortalığı ayağa kaldırınca pek çok basın kuruluşu bunu haber yapmıştı. Ancak dün New York’taki Irwing Plaza’da Aerosmith tam kadro sahneye gelmiş ve Tyler gruptan ayrılmayacağını söylemiş. Haberi şurada. Artık biz de yabancı basının yalancısı olduk.

3 Comments

 • Deniz Alp 11 November 2009 - 10:57 Reply

  Bunu duyduguma sevindim. Umarim bir gun konsere gelirlerde bir efsaneyi daha izleriz.

 • Bazmorfin 11 November 2009 - 11:05 Reply

  Daha bu sabah 08.00 civarında eksen’de haber olarak geçti. Aerosmith yeni vokalle yola devam edeceğiz derken, Tyler da ben de kendi markam için çalışacağım, solo takılacağım falan demiş. Aerosmith’in aslında Steven olduğunu düşü
  nmekte haksız mıyım? yeni vokal mi?? saçmalamasınlar da Zeppelin’i örnek alsınlar biraz. Neyse dağılmıyorlarsa sorun yok. Yurtdışında seyredilecekler listemizden çıkmalarına gerek kalmadı o zaman.

 • hayat_beni_eğlendir 11 November 2009 - 14:53 Reply

  Aynı haber sabah sabah benim de canımı sıktı. Steven Tyler’sız Aerosmith mi olur diye bağırmak istiyorum! Canlı seyredemeden göçerlerse diye korkarken başımıza bu gelenler nedir! Resmi sitelerinde de konuyla ilgili bir açıklama yok. Hafif Müzik beni sakinleştir!

 • Leave a reply