Stranger Things 3 için tarih belli oldu

0 Posted by - 01 January 2019 - O OLDU BU OLDU, SİNEMA & TV

80’li yılların yeniden popüler olmasında önemli rolü olan Netflix yapımı, yeni yılın ilk dakikalarında gizemli bir tanıtım videosu paylaştı. Neredeyse iki yılı bulacak olan ara bu yaz bitiyor.

Saatler önce paylaşılan bir Twitter mesajı ile duyurulan habere bir de video iliştirildi ve 1985 yılına girerken yapılan geri sayımın ardından 4 Temmuz 2019 tarihi ekranda belirdi. Fragman aşağıda. Videonun uzun versiyonuna ise Twitter’da paylaşılan link üzerinden erişilebilir.

Üçüncü sezon için son hazırlıkları tamamlayan yapım ekibi bölüm başlıklarını geçen ay tanıtmıştı. “Suzie, Do You Copy?”, “The Mall Rats”, “The Case of the Missing Lifeguard”, “The Sauna Test”, “The Source”, “The Birthday”, “The Bite” ve “The Battle of Starcourt” olarak açıklanan konu başlıklarından oluşan sezonun “Back to the Future” ve yine 1985’te gösterime giren Chevy Chase filmi Fletch‘ten etkiler içerdiği de içeriden sızan bilgiler arasında.

Serinin yaratıcısı The Duffer Brothers ve yönetmen Shawn Levy’nin iki sezon sonunda yükselen beklentiyi boşa çıkartmamak için iki yıllık bir arayı bile göze aldığı Stranger Things, üçüncü sezon için yayımlanan ilk fragmanda Hawkins’in ilk alışveriş merkezi Starcourt Mall’ı ön plana çıkartmış ve videoda Steve (Harrington) bir dondurmacıda çalışırken görülmüştü (altta).

No comments

Leave a reply