Stranger Things 3. sezondan haber var: Hawkins AVM kültürü ile tanışıyor

0 Posted by - 17 July 2018 - O OLDU BU OLDU, SİNEMA & TV

Netflix’in en çok ilgi gören yapımları arasında yer alan ve iki sezon sonunda oldukça geniş bir seyirci kitlesini arkasına alan dizinin yeni sezonu yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Çekimleri Nisan ayında başlayan fakat ne zaman yayına verileceği henüz netlik kazanmayan Stranger Things 3, dün resmi Twitter hesabından paylaşılan bir video ile yüzünü gösterdi. Hawkins’in ilk defa bir alışveriş merkezi (Starcourt Mall) ile tanışmasını konu alan fragmanda dondurmacıda çalışan Steve (Harrington) ve hemen yanında da ekibe yeni katılan Maya Hawke tarafından canlandırılan yeni karakter Robin dikkat çekiyor.

Videoda kullanılan “Coming Next Summer” ifadesinin senaryodaki reklama mı yoksa dizinin kendisine mi ait olduğu ise kafalarda soru işareti yarattı. Normal şartlarda 2018 sonu veya 2019 başında gösterime girmesi beklenen 3. sezonun 1985 yazında geçeceği ve çocuk karakterlerin gerçek hayattaki yaşlarına uygun olarak ergenlik halleri ile kamera karşısında olacağı da şimdilik içeriden sızan bilgiler arasında.

Geçen yıl Ekim sonunda Cadılar Bayramı ile birlikte yayına verilen 2. sezonu müzikleriyle hatırlamak isteyenler için, Teksas kökenli elektronik müzik ekibi SURVIVE’dan Kyle Dixon ve Michael Stein’in elinden çıkan 34 parçalık orijinal albüm aşağıda.

No comments

Leave a reply