Stranger Things ekibinden “Nerede o eski Noel’ler?” temalı video

0 Posted by - 21 December 2018 - O OLDU BU OLDU, SİNEMA & TV

Üçüncü sezon çekimleri neredeyse tamamlanan ve seyirci karşısına çıkmak için 2019 yazını bekleyen dizinin çocuk kahramanları Noel için kamera karşısına geçti.

Bol bol hediye paketleyen ve birbirleriyle şakalaşan ekibin Noel mesajlarını da içeren video aşağıda.

Üçüncü sezon için son hazırlıkları tamamlayan yapım ekibi bölüm başlıklarını iki hafta önce tanıtmıştı. “Suzie, Do You Copy?”, “The Mall Rats”, “The Case of the Missing Lifeguard”, “The Sauna Test”, “The Source”, “The Birthday”, “The Bite” ve “The Battle of Starcourt” olarak açıklanan konu başlıklarından oluşan sezonun “Back to the Future” ve yine 1985’te gösterime giren Chevy Chase filmi Fletch‘ten etkiler içerdiği de içeriden sızan bilgiler arasında.

Serinin yaratıcısı The Duffer Brothers ve yönetmen Shawn Levy’nin iki sezon sonunda yükselen beklentiyi boşa çıkartmamak için iki yıllık bir arayı bile göze aldığı Stranger Things, yayın tarihi hala net olmamakla birlikte, üçüncü sezonu 2019’un yaz aylarında gösterime sokmayı planlıyor. Temmuz başında ilk defa Stranger Things 3 için bir fragman yayımlayan yapım ekibi Hawkins’in ilk alışveriş merkezi Starcourt Mall’ı ön plana çıkartmış ve videoada Steve (Harrington) bir dondurmacıda çalışırken görülmüştü (altta).

No comments

Leave a reply