Sziget 2019 için yola çıktı: Foo Fighters, Florence + Machine, Twenty One Pilots…

0 Posted by - 28 November 2018 - O OLDU BU OLDU

Sahnelerinde her yıl binden fazla performansa yer veren Macar festivali 2019 için kolları sıvadı ve kadrosuna önemli isimleri ekledi.

1993’ten bu yana seyirci ağırlayan Sziget’in gelecek yıl 7-13 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan organizasyonu için Eylül ayında açıklanan ilk isim Ed Sheeran olmuştu ve dün duyurulan yeni isimlerle birlikte 2019 programı iyiden iyiye şekil almaya başladı.

Listeye Ed Sheeran’dan sonra headliner olarak eklenen Foo Fighters, Florence + Machine, Twenty One Pilots’ın yanı sıra Martin Garrix, The 1975, Richard Ashcroft, Chvrches, Catfish and the Bottlemen, Jungle, Idles, Pale Waves ve Parcels gibi birçok ekip de programa dahil oldu. Şu ana kadar açıklanan isimlerin tamamına buradan ulaşmak mümkün.

2018’de sahnelerinde Arctic Monkeys, Dua Lipa, Kenrick Lamar, Gorillaz, Liam Galllagher gibi isimlere yer veren ve tarihindeki seyirci rekoru kırarak 565 bin izleyiciyi ağırlayan Sziget’in erken dönem indirimli biletleri şu an satışta. İlgilenenler için bilet ve diğer tüm bilgiler festivalin resmi internet sitesinde.

No comments

Leave a reply